Головне управління статистики у Донецькій області
point


контакти
  e-mail:
органи державної статистики
  Державна служба статистики
  АР Крим
  Вінницька область
  Волинська область
  Дніпропетровська область
  Житомирська область
  Закарпатська область
  Запорізька область
  Івано-Франківська область
  Київська область
  Кіровоградська область
  Луганська область
  Львівська область
  Миколаївська область
  Одеська область
  Полтавська область
  Рівненська область
  Сумська область
  Тернопільська область
  Харківська область
  Херсонська область
  Хмельницька область
  Черкаська область
  Чернівецька область
  Чернігівська область
  місто Київ
  місто Севастополь

  

  

  

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  

  

 
Головна сторінка | Діяльність ГУС | Архів

Звіт про результати діяльності ГУС у Донецькій області за 2023 рік

Головне управління статистики у Донецькій області (далі – ГУС у Донецькій області) є територіальним органом Державної служби статистики України (далі – Держстат), що в межах наданих повноважень здійснює реалізацію державної політики у сфері статистики.

ГУС у Донецькій області, що підпорядковане Держстату, є юридичною особою публічного права і складовою частиною єдиної системи органів державної статистики.

ГУС у Донецькій області у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України й актами Кабінету Міністрів України, дорученнями Кабінету Міністрів України, наказами й дорученнями Голови Держстату та Положенням про Головне управління статистики у Донецькій області.

Основними завданнями ГУС у Донецькій області є:

участь у реалізації державної політики у сфері статистики в області;

збирання, збереження, оброблення, аналіз, захист та поширення офіційної державної статистичної інформації щодо масових явищ і процесів, які відбуваються в економічній, соціальній, демографічній, екологічній, культурній та інших сферах життя в області;

забезпечення актуальності, точності і надійності, узгодженості і порівнянності, доступності і ясності офіційної державної статистичної інформації в області;

участь у розробленні, вдосконаленні і впровадженні статистичної методології, оприлюдненні метаданих;

участь у розробленні, запровадженні та вдосконаленні системи статистичних класифікацій, які використовуються для проведення статистичних спостережень;

участь у впровадженні новітніх інформаційних технологій у процеси виробництва та поширення офіційної державної статистичної інформації;

взаємодія інформаційної системи ГУС у Донецькій області з інформаційними системами місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб області шляхом взаємного обміну інформацією;

забезпечення принципу статистичної конфіденційності під час виробництва та поширення офіційної державної статистичної інформації в області.

Основні напрями діяльності

У 2023 році ГУС у Донецькій області відповідно до Програми розвитку державної статистики до 2023 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 лютого 2019 року № 222 (зі змінами), та  Плану державних статистичних спостережень на 2023 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2022 року № 953-р (далі – План), здійснювало свою діяльність за напрямами:

організація і проведення державних статистичних спостережень (далі – ДСС) шляхом збирання та опрацювання форм ДСС та проведення спеціально організованих статистичних спостережень;

взаємодія з респондентами;

моніторинг інформаційних потреб користувачів, відкритість та доступність офіційної державної статистичної інформації;

упровадження науково обґрунтованої статистичної методології, удосконалення звітно-статистичної документації;

упровадження та використання сучасних інформаційних технологій;

удосконалення системи управління персоналом;

запобігання та протидія корупції;

ефективне використання фінансових ресурсів та управління об'єктами державної власності;

управління ризиками.

У зв'язку із запровадженням воєнного стану згідно з Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" (зі змінами) та проведенням активних бойових дій на території м. Бахмута, де знаходиться адміністративна будівля ГУС у Донецькій області, з метою забезпечення виконання функцій, покладених на ГУС у Донецькій області, та задля забезпечення безпеки працівників запроваджено дистанційний режим роботи відповідно до наказу ГУС у Донецькій області від 04 квітня 2022 року № 27 "Про запровадження дистанційної роботи для окремих працівників ГУС у Донецькій області".

Заходи Плану виконувались відповідно до рекомендацій Держстату з урахуванням змін, пов'язаних із введенням правого режиму воєнного стану.

Організація і проведення державних статистичних спостережень

У 2023 році здійснювалися заходи зі збирання, обробки, аналізу та поширення даних за 67 ДСС. Інформація збиралась за 73 формами статистичної та фінансової звітності (без урахування періодичності). Крім того ГУС у Донецькій області для проведення ДСС отримувало адміністративні дані від державних органів, установ, організацій, у тому числі за 1 угодою щодо взаємообміну інформаційними ресурсами. У ході проведення ДСС опрацьовано 115,2 тис. первинних звітів респондентів (з урахуванням адміністративних даних і фінансової звітності) та здійснено передачу статистичної інформації на державний рівень у визначені терміни.

Відповідно до Закону України від 03 березня 2022 року № 2115-IX "Про захист інтересів суб'єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни" (далі – Закон № 2115-IX) статистична та фінансова звітність може подаватися до органів державної статистики протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неподання звітності чи обов'язку подати документи. Тому протягом 2023 року приймалась та оброблялась статистична та фінансова звітність за весь період дії воєнного стану. Відповідно до графіку передачі статистичної звітності територіальними органами державної статистики по корпоративній мережі Держстату, окрім основних, були здійснені додаткові (повторні) передачі даних за окремими ДСС на державний рівень.

На постійній основі здійснювалося ведення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (далі – ЄДРПОУ). Станом на 01.01.2024 кількість суб'єктів ЄДРПОУ по Донецькій області дорівнювала 92,0 тис.  

У 2023 році продовжувалась робота щодо ідентифікації місцевих одиниць з метою забезпечення єдиних ідентифікаційних характеристик статистичної одиниці в усіх ДСС.

Взаємодія з респондентами

Установлення й підтримка партнерських взаємовідносин з респондентами, забезпечення достовірності первинних статистичних даних залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності органів державної статистики.

Для оперативного інформування респондентів про проведення ДСС на офіційному вебсайті ГУС у Донецькій області функціонують відповідні сервіси.

Спеціальний програмний сервіс "Пошук за кодом ЄДРПОУ" дозволяє отримати перелік форм ДСС, за якими респондент має подавати звітність протягом року.

У розділі "Респондентам" розміщені Альбом форм державних статистичних спостережень та Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на звітний рік.

Для забезпечення своєчасного подання звітності до органів державної статистики на головній сторінці офіційного вебсайту ГУС у Донецькій області розміщені Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності на рік й анонс подання звітності на місяць.

З 01 січня 2023 року набув чинності Закон України "Про офіційну статистику" (далі – Закон), у якому передбачено, що респонденти – юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, розташовані на території України, відокремлені підрозділи юридичних осіб України, розташовані за кордоном, фізичні особи-підприємці подають статистичну і фінансову звітність виробникам офіційної статистики виключно в електронній формі.

Працівниками ГУС у Донецькій області забезпечено приймання статистичної та фінансової звітності від респондентів виключно в електронній формі, у тому числі з використанням безкоштовного сервісу "Кабінет респондента".

У 2023 році здійснено 3260 заходів з надання консультативної допомоги респондентам під час телефонних розмов. Надіслано 3749 сформованих за допомогою матриці участі респондентів повідомлень (нагадувань) респондентам про участь у ДСС із переліком форм, за якими вони мають звітувати. Крім того, підготовлено та надіслано 4 листи щодо змін термінів, періодичності подання та запровадження нових або скасування існуючих форм ДСС. Також у 2023 році структурними підрозділами ГУС у Донецькій області підготовлено 5 інструктивних листів за формами ДСС: № 1-ІКТ (річна) "Використання інформаційно-комунікаційних технологій підприємства" (217 респондентам), № 1-РС (один раз на чотири роки) "Звіт про витрати на утримання робочої сили" (349 респондентам), № 1-РСО (актив) "Анкета обстеження стану економічної активності підприємства" (388 респондентам), № 3-торг (квартальна) "Звіт про продаж і запаси товарів у торговій мережі" та № 9-ЗЕЗ (квартальна) "Звіт про експорт-імпорт послуг" (10 респондентам за кожною формою), 1 оглядовий лист щодо якості складання звітів за формами № 4-мтп (річна) "Звіт про використання та запаси палива", № 11-мтп (річна) "Звіт про постачання та використання енергії" (10 респондентам за кожною формою).

Крім того, на підприємства, що мають структурні підрозділи, надіслано 9 організаційних листів щодо необхідності звітування з 01 січня 2023 року головними підприємствами та їх структурними підрозділами виключно в електронному вигляді.

Ураховуючи норму Закону № 2115-IX, частина респондентів припинили подавати звітність під час дії воєнного стану, що вплинуло на показники рівня звітування респондентами у звітному періоді. За даними Держстату у 2023 році відсоток респондентів Донецької області, що звітували в електронному вигляді, відносно сукупностей звітуючих одиниць становив 41,2% (у 2022 році – 57,6%), до фактично прозвітувавших – 99,6% (у 2022 році – 89,7%).

Моніторинг інформаційних потреб користувачів, відкритість і доступність статистичної інформації

Основним джерелом поширення інформації є офіційний вебсайт ГУС у Донецькій області (http://donetskstat.gov.ua/), на якому у вільному доступі розміщується статистична інформація та публікації, які підготовлені відповідно до Плану, анонси,  оголошення тощо.

Загальна кількість відвідувань вебсайту становила 43,9 тис.  

Для інформування користувачів про тематику і терміни поширення статистичних продуктів на офіційному вебсайті ГУС у Донецькій області  розміщені щомісячні анонси оприлюднення статистичної інформації та подання звітності, графік оновлення матеріалів, календар оновлення матеріалів розділу "Статистична інформація". У терміни запланованого оприлюднення статистичних продуктів, строки яких перенесено після завершення встановленого законом терміну для подання статистичної та фінансової звітності, розміщувалися відповідні оголошення.

У 2023 році підготовлено та розміщено на офіційному вебсайті ГУС у Донецькій області: 12 експрес-випусків, 12 матеріалів розділу "Інфографіка", 79 матеріалів розділу "Статистична інформація" (з урахуванням 2 посилань на матеріали, які розміщені на вебсайті Держстату). Крім того, оприлюднено 26 матеріалів розділу "Статистична інформація", терміни публікацій яких були перенесені у зв'язку з воєнним станом.

Протягом 2023 року було отримано 270 запитів від 130 унікальних користувачів щодо надання статистичної інформації. Надіслано 443 відповіді (з урахуванням періодичності), у тому числі 403 – на запити державних органів влади (включаючи місцеві органи державної влади), органів місцевого самоврядування та територіальних громад.

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" у 2023 році ГУС у Донецькій області у визначені законом терміни було надано відповіді на 36 запитів, з яких 19 надійшли від фізичних осіб, 16 – від юридичних осіб, 1 – від суб'єкта у сфері медіа. Щомісячно на офіційному вебсайті ГУС у Донецькій області розміщувався звіт щодо задоволення запитів на інформацію відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".

З метою визначення потреб користувачів у статистичній інформації ГУС у Донецькій області брало участь у 6 анкетних опитуваннях користувачів (березень, червень–вересень 2023 року), які проводив Держстат. На вебсайті ГУС у Донецькій області розміщені відповідні посилання для користувачів про результати проведення анкетних опитувань.

Упровадження науково обґрунтованої статистичної методології, удосконалення звітно-статистичної документації

У 2023 році до робіт, пов'язаних із апробацією проєктів звітно-статистичної документації за формами ДСС і тестуванням форм ДСС, ГУС у Донецькій області не залучалось.

Упровадження та використання сучасних інформаційних технологій

У 2023 році ГУС у Донецькій області забезпечено безперебійну роботу комп′ютерних програм і устаткування, антивірусний захист комп′ютерного обладнання.

Протягом звітного року респонденти мали змогу звітувати в електронному вигляді за 83 формами статистичної та фінансової звітності, через систему електронного звітування до ГУС у Донецькій області надійшло 45,5 тис. статистичних та фінансових звітів, у тому числі 3,6 тис.  за допомогою програмного забезпечення "Кабінет респондента".

Респондентами ГУС у Донецькій області в сервісі для електронного звітування "Кабінет респондента" зареєстровано 4,9 тис. кабінетів респондентів.

Впродовж звітного року здійснено промислову експлуатацію 39 ДСС в Інтегрованій системі статистичної інформації органів державної статистики (далі – ІССІ), що становить близько 60% від загальної кількості ДСС, які можуть бути переведені в ІССІ.

У 2023 році ГУС у Донецькій області брало участь у забезпеченні тестовими прикладами звітів для тестування систем обробки, а саме: на тестовій платформі програмно-апаратного комплексу автоматизованої системи збору даних статистичної звітності "Кабінет респондента" створено максимально заповнені коректні звіти за формами № 4-мтп (річна) "Звіт про використання та запаси палива" за 2020–2021 роки, № 4-мтп (місячна) "Звіт про використання та запаси палива" за січень–грудень 2021–2022 років, № 1-підприємництво (річна) "Структурне обстеження підприємства" та № 2-підприємництво (річна) "Структурне обстеження підприємства" за 2022 рік і надіслано їх за юридичною адресою тестового підприємства на тестовий приймальний шлюз.

Забезпечено функціонування системи електронного документообігу органів державної статистики на базі програмного продукту "Megapolis.DocNet". У 2023 році документообіг у ГУС у Донецькій області становив 5282 документи.

Забезпечено роботу системи антивірусного захисту в інформаційно-комунікаційній системі (далі – ІКС). З метою запобігання витоку та втрати інформації в ГУС у Донецькій області у 2023 році відповідно до листа Держстату від 02.05.2023 № 24-17/4-23 проведена робота щодо оцінювання стану кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем ГУС у Донецькій області.

Протягом 2023 року була виконана робота із захисту публічних ресурсів ГУС у Донецькій області.

В умовах дії воєнного стану та дистанційної роботи здійснені заходи з надання можливості роботи з КЕОІ всім структурним підрозділам ГУС у Донецькій області шляхом під'єднання до робочих станцій в ГУС у Волинській області.

З липня 2023 року внаслідок кіберінциденту в інформаційно- телекомунікаційній системі Держстату дистанційна робота з ІССІ стала неможливою. Для відновлення роботи з ІССІ наразі організований доступ до робочих місць у ГУРСі та територіальних органах Держстату в Кіровоградський, Львівській, Одеській та Тернопільській областях для відповідних працівників структурних підрозділів ГУС у Донецькій області.

Налаштовано та забезпечено постійну підтримку роботи співробітників ГУС у Донецькій області в дистанційному режимі.

Надання відповідей на звернення громадян

Згідно з вимогами Конституції України, Закону України "Про звернення громадян" та на виконання положень Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" ГУС у Донецькій області у 2023 році розглянуто 21 звернення (у тому числі 1 – повторно). Усі звернення були заявами, що стосувалися кадрових питань, надання статистичної інформації, з питань праці і заробітної плати, діяльності підприємств та установ та були направлені громадянами електронною поштою.

Колективних та повторних звернень не зафіксовано.

Порушення строків, установлених законодавством, безпідставної передачі розгляду звернень іншим органам влади, установам чи організаціям не було.

Удосконалення системи управління персоналом

Робота з персоналом у ГУС у Донецькій області у 2023 році здійснювалася відповідно до річного плану роботи з персоналом, затвердженого начальником ГУС у Донецькій області 17 січня 2023 року, спрямованого на реалізацію законодавчих актів про державну службу та законодавства про працю, на забезпечення виконання актів Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів і рекомендацій Національного агентства України з питань державної служби та Держстату, інших нормативних документів з питань управління персоналом та державної служби.

Штатним розписом ГУС у Донецькій області передбачено 234 посади, станом на 01 січня 2024 року фактично працювало 156 осіб. Статус державного службовця мають 108 осіб (69,2%), з них 53 особи обіймають посади керівників, 55 – спеціалістів, що складає відповідно 49,1% і 50,9% (за попередній звітний період – 48,7% і 51,3%).

Питома вага жінок, які працюють на посадах державних службовців, порівняно з початком 2023 року збільшилася на 0,8 в.п. та становила 86,5% загальної кількості державних службовців (на посадах керівників різних рівнів – 79,2%, на посадах спеціалістів – 94,5%).

Станом на 01 січня 2024 року вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста) мають 102 особи, або 94,4% загальної кількості державних службовців, що на 0,6 в.п. менше порівняно з даними на 01 січня 2023 року. Вищу освіту ступеня молодшого бакалавра та бакалавра мають 6 держслужбовців, або 5,6% (проти 5,0% на 1 січня 2023 року).

Частка державних службовців із вищою освітою, які мають спеціальність за дипломом, що відповідає визначеним у посадовій інструкції вимогам, збільшилась на 1,1 в.п. порівняно з даними на початок 2023 року та становить 94,4%. При цьому 18 держслужбовців (16,7% їх загальної чисельності) мають дві або більше вищі освіти. У ГУС у Донецькій області працює 9 магістрів державного управління.

Стаж роботи в системі органів державної статистики до 5 років мають 15,7% держслужбовців, від 5 до 10 років – 44,5%, понад 10 років – 39,8% (з них 49,1% керівників та 9,1% спеціалістів працюють в органах державної статистики понад 20 років).

За віковим складом 24,1% державних службовців ГУС у Донецькій області мають вік до 35 років, 25,9% ‒ від 36 до 45 років, 27,8% від 46 до 55 років, 21,3% − від 56 до 64 років, 0,9% − від 65 до 70 років. У ГУС у Донецькій області працює 11 державних службовців, які досягли віку, що дає право на призначення пенсії.

Заміщення вакантних посад у ГУС у Донецькій області здійснювалося відповідно до вимог чинного законодавства про працю та державну службу з урахуванням особливостей трудових відносин та функціонування державної служби в умовах воєнного стану. У 2023 році 1 особа призначена на посаду державної служби без конкурсного відбору, строково, до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану. На іншу рівнозначну посаду державної служби протягом року переведено 1 особу.

Протягом 2023 року було звільнено з посад 12 державних службовців, з них 5 керівників і 7 спеціалістів. При цьому 2 особи припинили роботу у зв'язку з переведенням на іншу роботу, за власним бажанням та угодою сторін вибули 10 осіб.

Плинність кадрів у 2023 році в цілому серед державних службовців становить 6,2%, що на 5,6 в.п. менше, ніж у 2022 році. У категорії керівників цей показник складає 3,6%, у категорії спеціалістів – 8,6%.

На виконання статті 44 Закону України "Про державну службу" в ГУС у Донецькій області в жовтні‒грудні 2023 року проведено оцінювання результатів службової діяльності 69 державних службовців, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В". Оцінку "відмінно" отримали 65 державних службовців (94,2% із загального числа оцінених), позитивно оцінено 4 державні службовці (5,8%), негативних оцінок не було.

Протягом 2023 року 6 працівників ГУС у Донецькій області підвищили кваліфікацію за професійними (сертифікатними) програмами в закладах системи професійного навчання державних службовців та закладах вищої освіти, Національній академії статистики, обліку та аудиту, 64 працівники підвищили кваліфікацію за короткостроковими програмами в освітніх закладах. Один новопризначений працівник пройшов навчання на робочому місці під керівництвом наставника.

Запобігання та протидія корупції

Корупційних ризиків, зокрема таких як безконтрольність з боку керівництва, конфлікт інтересів, наявність дискреційних повноважень за напрямами діяльності ГУС у Донецькій області, у 2023 році не виявлено. Протягом 2023 року проводилась роз'яснювальна робота серед державних службовців щодо вимог та порядку заповнення декларацій. Також проводилось інформування працівників, які звільнялись або іншим чином припиняли діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, про обов'язок подання декларації за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Спеціальні перевірки відповідно до статті 56 Закону України "Про запобігання корупції" щодо державних службовців, які зайняли посади в ГУС у Донецькій області у 2023 році, не проводились, оскільки конкурс на зайняття вакантних посад державної служби протягом 2023 року не проводився.

У звітному періоді звернень до ГУС у Донецькій області на телефонну пряму лінію "Боротьба з корупцією" не надходило.

У 2023 році в наказах організаційно-розпорядчого характеру, що видані ГУС у Донецькій області, не було виявлено чинників, які сприяли чи могли сприяти вчиненню корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень.

Повідомлень про корупцію від викривачів до ГУС у Донецькій області протягом 2023 року не надходило.

Результати фінансової діяльності та управління об'єктами державної власності

Відповідно до чинного бюджетного законодавства України фінансова діяльність ГУС у Донецькій області у 2023 році здійснювалася за такими бюджетними програмами:

КПКВК 0414010 "Керівництво та управління у сфері статистики";

КПКВК 0414030 "Щоквартальна плата домогосподарствам за ведення записів доходів, витрат та інших відомостей під час проведення обстеження умов їх життя".

Для здійснення функціональних повноважень ГУС у Донецькій області було затверджено видатки державного бюджету на 2023 рік у сумі 34658,1 тис.грн, з яких 34400,8 тис.грн – обсяги по загальному фонду і 257,3 тис.грн – по спеціальному фонду.

Касові видатки загального фонду складались з оплати праці та нарахування на неї – 33933,0 тис.грн, оплати послуг (крім комунальних) –17,3 тис.грн.

Касових видатків по спеціальному фонду у 2023 році не було.

Станом на 01.01.2024 дебіторська заборгованість за коштами спецфонду складає 589,8 тис.грн: прострочена дебіторська заборгованість – 551,0 тис.грн (утворилась у 2014 році по тимчасово окупованій території Донецької області) та заборгованість за 2022 рік – 38,8 тис.грн (4,8 тис.грн від оренди майна бюджетних установ та 34,0 тис.грн – відшкодування за комунальні послуги та податок на землю). За коштами загального фонду дебіторська заборгованість відсутня.

Прострочена кредиторська заборгованість станом на 01.01.2023 складала 190,3 тис.грн, у тому числі по загальному фонду ‒ 164,8 тис.грн, за коштами спеціального фонду ‒ 25,5 тис.грн. Заборгованість у сумі 180,5 тис.грн виникла у 2014 році по тимчасово окупованій території Донецької області, заборгованість у сумі 9,8 тис.грн – у 2022 році.

У 2023 році вжито заходів щодо зменшення кредиторської заборгованості, товари на суму 9,8 тис.грн були повернуті постачальнику. Станом на 01.01.2024 залишилась прострочена кредиторська заборгованість по загальному і спеціальному фонду в сумі 180,5 тис.грн.

Станом на 01.01.2024 на балансі ГУС у Донецькій області перебували 10 адміністративних будівель, які розташовані на тимчасово окупованих територіях Донецької області або де ведуться активні бойові дії.

Площа приміщень, яку орендує ГУС у Донецькій області, становить 697,3 кв.м. У 2023 році був укладений договір оренди нерухомого майна, що належить до державної власності від 28.12.2023 № 9494.

Управління ризиками

Відповідно до пункту 14 розділу ІV Порядку організації та функціонування внутрішнього контролю в Головному управлінні статистики у Донецькій області, затвердженого наказом ГУС у Донецькій області від 18.05.2023 № 45, та Положення про робочу групу з управління ризиками в Головному управлінні статистики у Донецькій області, затвердженого наказом ГУС у Донецькій області від 09.03.2023 № 16, на виконання наказу Держстату від 17 грудня 2019 року № 402 "Про затвердження політики керування ризиками органів державної статистики" (зі змінами, затвердженими наказом Держстату від 03 травня 2022 року №73) ГУС у Донецькій області здійснює ідентифікацію та оцінку ризиків за процесами статистичної діяльності, визначає та конкретизує їх види та категорії, розробляє заходи з усунення ризиків або зменшення їх впливу на діяльність, проводить моніторинг їх виконання, переглядає ідентифіковані та оцінені ризики для виявлення нових і таких, що зазнали змін, та проводить документування всіх перелічених заходів.

У 2023 році всі заплановані заходи з усунення ризиків та зменшення їх впливу на діяльність ГУС у Донецькій області виконано.

На підставі пропозицій структурних підрозділів була здійснена ідентифікація та оцінка ризиків за процесами статистичної діяльності, сформовано та затверджено План заходів з усунення ризиків та зменшення їх впливу на діяльність ГУС у Донецькій області на 2024 рік, а також Реєстр ідентифікованих ризиків за процесами статистичної діяльності ГУС у Донецькій області на 2024 рік.

  Copyright © 2004-2024 Головне управління статистики у Донецькій області
  Використовування та поширення матеріалів сайту дозволено за умови посилання на сайт.