Звіт про результати діяльності Головного управління статистики у Донецькій області у 2017 році
І. Загальна інформація
Про Головне управління статистики
Головне управління статистики у Донецькій області (далі – Головне управління статистики) є територіальним органом Державної служби статистики України (далі – Держстат), що в межах наданих повноважень здійснює реалізацію державної політики у сфері статистики в регіоні.
Головне управління статистики є юридичною особою публічного права і складовою частиною єдиної системи органів державної статистики.
Головне управління статистики у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України й актами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, наказами й дорученнями Голови Держстату та Положенням про Головне управління статистики (далі – Положення). Крім того, діяльність Головного управління статистики регулюють: Стратегія розвитку державної статистики на період до 2017 року, затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 145-р (далі – Стратегія 2017), План державних статистичних спостережень на 2017 рік (далі – План).
Місія Головного управління статистики – реалізація державної політики у галузі статистики з метою забезпечення державних органів і суспільства всебічною та об'єктивною статистичною інформацією з питань соціально- економічного становища регіону.
Мета діяльності Головного управління статистики – надання статистичної інформації високої якості. Розроблення та поширення інформації повинно відповідати міжнародним стандартам. Це означає, що статистичні дані є співставними і методологічно обґрунтованими.
Основним завданням Головного управління статистики є участь у реалізації державної політики у сфері статистики в регіоні.
До складу Головного управління статистики входять структурні підрозділи (обласний рівень), а також 19 відокремлених підрозділів (районний) рівень) – управління (відділи, сектори) статистики у районах (містах) (далі – відокремлені підрозділи).
Напрями діяльності Головного управління статистики
У 2017 році відповідно до завдань, визначених Положенням, згідно з пріоритетами Стратегії 2017 та на виконання Плану
діяльність Головного управління статистики проаналізована за такими основними напрямами:
– організація і проведення державних статистичних спостережень за соціально-економічними й демографічними процесами, екологічною ситуацією в Донецькій області, а також підготовка за їх результатами статистичних публікацій (інформації);
– моніторинг інформаційних потреб користувачів, забезпечення їх вільного доступу до статистичних даних, підвищення рівня відкритості та прозорості роботи органів державної статистики;
– установлення партнерських взаємовідносин із респондентами державних статистичних спостережень, зменшення звітного навантаження, забезпечення достовірності статистичних даних;
– розроблення та впровадження науково обґрунтованої статистичної методології, удосконалення звітно-статистичної документації та статистичної інфраструктури;
– впровадження новітніх інформаційних технологій збирання, опрацювання й передачі статистичної інформації;
– удосконалення системи управління персоналом, підготовки та навчання кадрів;
– результати фінансової діяльності.
ІІ. Основні підсумки діяльності
Організація та проведення державних статистичних спостережень
У 2017 році формування статистичної інформації здійснювалося за результатами проведення 86 державних статистичних спостережень за різними розділами статистики та тематикою статистичного виробництва. З цією метою збиралися й опрацьовувалися дані за 125 формами статистичної та фінансової звітності. З них 28 форм з місячною періодичністю, 32 – з квартальною, 60 – з річною, 2 – з піврічною, 3 – з одноразовою. Усі статистичні роботи виконані у визначені терміни.
У ході проведення державних статистичних спостережень опрацьовано 253,7 тис. первинних звітів (з урахуванням адміністративних даних та фінансової звітності). Збирання та опрацювання статистичної інформації здійснювалося як на обласному, так і на районному рівнях.
Сучасним та зручним є спосіб надання звітів за допомогою Системи електронної звітності, яка дозволяє респондентам подавати статистичну та фінансову звітність засобами електронного зв'язку. У 2017 році у такий спосіб надійшло 75,9 тис. звітів від 7,4 тис. респондентів.
Головним управлінням статистики на постійній основі здійснювались вибіркові обстеження населення (домогосподарств), які забезпечили отримання інформації щодо соціально-економічних характеристик, необхідних для макроекономічних розрахунків, проведення всебічного аналізу життя населення, комплексної оцінки стану ринку праці, сільського господарства. Обсяг вибірки для проведення обстежень становив: з питань умов життя домогосподарств (ОУЖД) – 518 домогосподарств, сільськогосподарської діяльності населення в сільській місцевості (ОСГД) – 970 домогосподарств, з економічної активності населення (ОЕАН) – 4576 домогосподарств.
Проводилось статистичне спостереження за змінами цін (тарифів) на споживчі товари (послуги) за вибірковим колом підприємств, територій, товарів та послуг на щомісячній основі. Реєстрація цін (товарів) здійснювалась на споживчому ринку (в торговій мережі та на ринках) по 328 товарах та послугах у містах Краматорськ, Слов′янськ, Маріуполь, Добропілля, Волноваха.
У ході виконання Плану помилок у статистичних роботах, запізнень і перенесення термінів надання інформації та повторних передач даних на державний рівень не було.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1323-р "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від
09 квітня 2008 року № 581-р" проведення Всеукраїнського перепису населення перенесено на 2020 рік. У рамках підготовки до Всеукраїнського перепису населення здійснено перерахунки чисельності наявного та постійного населення за даними переписів населення 1979, 1989 та 2001 років у зв'язку з адміністративно-територіальними змінами на 01 січня 2017 року.
Поширення інформації та комунікації
Інформаційне наповнення веб-сайту.
Веб-сайт Головного управління статистики є основним засобом для поширення та оприлюднення статистичної інформації. Для зручності користувачів інформаційна робота ведеться також у соціальній мережі "Facebook".
На веб-сайті розміщені графіки оприлюднення інформації у розділах "Експрес-випуски", "Статистична інформація". Протягом 2017 року постійно підтримувалось інформаційне наповнення розділів "Доступ до публічної інформації", "Запобігання проявам корупції", "Конкурс на заняття вакантних посад". Загальна кількість відвідування веб-сайту за 2017 рік склала 40098 (у 2016 році – 30606).
Підготовка публікацій.
З метою інформування громадськості щодо економічної, соціальної, демографічної та екологічної ситуації в регіоні у 2017 році за даними статистичних розробок було підготовлено: 469 матеріалів до розділу "Статистична інформація", 124 експрес-випуски, 10 статистичних бюлетенів, 2 статистичних збірники. Крім того, було випущено 47 буклетів. Усі статистичні продукти готувались на обласному рівні.
Взаємодія із засобами масової інформації
(далі – ЗМІ). Протягом 2017 року Головне управління статистики активно співпрацювало із засобами масової інформації. Повідомлення про "Соціально-економічне становище Донецької області" оприлюднювалось у 273 матеріалах. Крім того, у ЗМІ розміщено 504 інші інформаційні матеріали. Інформація оприлюднювалась інтернет-порталами,
інтернет-виданнями, друкованими засобами масової інформації.
Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" з метою забезпечення права на отримання публічної інформації у 2017 році Головним управлінням статистики було опрацьовано та надано відповіді на 105
запитів, з них 54 надійшли від громадян, 30 – від юридичних осіб, 20 – від громадських організацій, 1
– від засобів масової інформації. На всі запити відповіді надані у визначений законом термін – не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. Найбільша кількість запитів надходила на інформацію зі статистики населення, праці, зовнішньо-економічної діяльності, а також з комплексних питань. Щомісячно на офіційному веб-сайті Головного управління статистики розміщувався звіт щодо кількості отриманих і опрацьованих запитів на публічну інформацію.
Робота зі зверненнями громадян у Головному управлінні статистики направлена на безумовне виконання вимог Закону України від 02 жовтня 1996 року № 393/96 "Про звернення громадян" та забезпечує реалізацію Указу Президента України від 07 лютого 2008 року за № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", що гарантує реалізацію права громадян на письмове звернення, особистий прийом та обов'язкове одержання обґрунтованої відповіді. У 2017 році до Головного управління статистики надійшло 8 звернень громадян, з них на особистому прийомі – 7, через уповноважену особу – 1. Усі звернення були заявами (клопотаннями). Колективних та повторних звернень не було.
Взаємодія з користувачами. У 2017 році на запити користувачів щодо надання статистичної інформації надано 2081 відповідь, у тому числі на запити державних органів – 1789. Крім того, була підготовлена 1 відповідь з роз'ясненнями з питань статистичної методології та проведення державних статистичних спостережень. Кількість ключових користувачів статистичної інформації Головного управління статистики становила 280, з них держаних органів влади та органів самоврядування – 210, суб'єктів підприємництва – 47, засобів масової інформації – 15, наукових установ та навчальних закладів – 7, громадських організацій – 1.
З метою подальшого вивчення інформаційних потреб користувачів, забезпечення доступності, гласності й відкритості статистичної інформації, її джерел і методології складання, визначення міри задоволення користувачами якістю статистичної інформації у 2017 році Головне управління статистики брало участь у 2
анкетних опитуваннях користувачів статистичної інформації, які були проведені Держстатом. У ході цих опитувань отримано 29 заповнених анкет. Аналіз отриманих відповідей показав, що в цілому користувачі статистичної інформації задоволені висвітленням статистичних даних, які викладені в статистичних виданнях.
Крім того, під час проведення комплексних перевірок в управлінні статистики у місті Слов'янську та
відділі статистики у місті Селидовому Головним управлінням статистики самостійно проведено 2 анкетних опитування користувачів статистичної інформації, за якими отримано 11 анкет.
Надання інформації державним органам.
Ефективна та якісна система інформаційного забезпечення органів державної влади є невід'ємною складовою діяльності Головного управління статистики. У 2017 році Головним управлінням статистики, крім підготовки відповідей на запити органів державної влади,
здійснювалось інформаційне наповнення проектів Програм соціально-економічного розвитку Донецької області, міст та районів; надавались показники щодо рейтингової оцінки результатів діяльності виконкомів та райдержадміністрацій; готувалась інформація щодо учасників конкурсу відбору проектів суб'єктів малого і середнього підприємництва.
Протягом 2017 року органам державної влади регіону направлявся щомісячний комплексний бюлетень "Соціально-економічне становище Донецької області".
Взаємодія з респондентами державних статистичних спостережень
Для оперативного інформування респондентів про проведення державних статистичних спостережень на веб-сайті Головного управління статистики в "Кутку респондента" розміщений сервіс, який дозволяє респондентам за ідентифікаційним кодом суб′єкта господарювання отримати інформацію про необхідність подання державної статистичної звітності. Крім того, на веб-сайті розміщені інструктивні та методологічні матеріали щодо складання звітності.
Відповідно до Плану з лютого по червень 2017 року було проведено анкетне опитування респондентів для визначення звітного навантаження на них. У ході опитування отримано та опрацьовано 287 анкет. За результатами анкетування Держстатом було здійснено оцінку рівня звітного навантаження на респондентів.
З метою забезпечення достовірності первинних статистичних даних, зміцнення партнерських відносин та налагодження зворотного зв'язку з респондентами проводились наради з питань складання звітності, готувались інструктивні, організаційні та оглядові листи, надавалась допомога з питань складання статистичної звітності.
Головним управлінням статистики було проведено 44 інструктивні наради, з них 27 – з питань запровадження нових/внесення змін до чинних державних статистичних спостережень. Надіслано 453 листи респондентам держаних статистичних спостережень, з них 283 – з повідомленнями (нагадуваннями) про участь у державних статистичних спостереженнях. Підготовлено 419 оглядових листів за результатами державних статистичних спостережень.
На виконання Технологічної програми державних статистичних спостережень на 2017 рік та Комплексної програми Головного управління статистики на 2017 рік (код процесної складової 4.02.03.06) у І кварталі 2017 року працівниками Головного управління статистики було проведено захід з надання методологічної допомоги респондентам з питань складання звітів за формами
№ 1-підприємництво (річна) та № 1-підприємництво (коротка) (річна), що сприяло якісному складанню статистичної звітності суб'єктами статистичної звітності та покращанню взаємодії з респондентами.
Головним управлінням статистики на постійній основі здійснюється контроль щодо подання
респондентами звітності у встановлені терміни. За порушення встановленого порядку подання форм державних статистичних спостережень до адміністративної відповідальності згідно зі статтею 186³ Кодексу України про адміністративні правопорушення протягом року було притягнуто 20 осіб. Сума накладених та стягнутих штрафів становила 3,5 тис.грн.
З урахуванням змін, унесених до Закону України від 03 листопада 2016 року № 1728 "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо подовження терміну дії мораторію на проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, перевірки достовірності звітних даних не планувались і не здійснювались.
Станом на 01 січня 2018 року кількість суб'єктів Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (далі – ЄДРПОУ) по Донецькій області становила
89582, з них зі статусом юридичної особи – 86808, без статусу юридичної особи – 2774. Постійно проводилась робота по наданню відомостей з ЄДРПОУ на запити користувачів на платній та безоплатній основі.
У 2017 році продовжувалась робота щодо
ідентифікації місцевих одиниць, основною метою якої є забезпечення ефективного управління процесом статистичного виробництва шляхом забезпечення єдиних ідентифікаційних характеристик статистичної одиниці в усіх державних статистичних спостереженнях. У результаті проведеної роботи відпрацьовані 455 суб'єктів.
Станом на 01 листопада 2017 року була проведена робота з актуалізації
реєстру сільськогосподарських товаровиробників "АГРО" з метою створення й ведення точного, актуального та якісного переліку суб'єктів, які провадять свою економічну діяльність у сфері сільського господарства, мисливства, лісового й рибного господарства.
Під час проведення державного статистичного спостереження "Організація та координація обстежень домогосподарств (ОСГД, ОЕАН, ОУЖД)" були проведені такі роботи:
актуалізація списків адрес домогосподарств, які є основою для формування нової вибіркової сукупності домогосподарств для проведення у травні 2017 року – квітні 2018 року обстеження сільськогосподарської діяльності населення у сільській місцевості;
актуалізація списків адрес домогосподарств, які є основою для формування нових вибіркових сукупностей домогосподарств, для проведення у 2018 році обстежень умов життя домогосподарств та економічної активності населення у міських поселеннях та сільській місцевості;
формування територіального розміщення мереж респондентів для проведення у сільській місцевості вибіркового обстеження сільськогосподарської діяльності населення у травні 2017 року – квітні 2018 року;
формування територіального розміщення мереж респондентів для проведення у 2018 року обстежень умов життя домогосподарств та економічної активності населення у міських поселеннях та сільській місцевості.
Розвиток інформаційних технологій
У 2017 році продовжувалася робота з впровадження новітніх інформаційних технологій у галузі статистики шляхом вдосконалення системи електронної звітності; осучаснення комплексів електронної обробки інформації (КЕОІ); подальшого впровадження інтегрованої системи статистичної інформації (ІССІ).
Постійно проводились роботи по супроводженню системи електронної звітності органів державної статистики, наданню консультацій та роз'яснень респондентам щодо роботи в системі.
На виконання пункту 63 "Впровадження інтегрованої системи статистичної інформації, керованої метаданими" Стратегії 2017 продовжувалась робота з подальшого впровадження інтегрованої системи статистичної інформації, яка забезпечує єдине середовище для збирання, обробки, аналізу та зберігання статистичної інформації. За результатами цієї роботи протестовано та введено в промислову експлуатацію в ІССІ державні статистичні спостереження:
"Звіт про використання та запаси палива" за формою № 4-мтп (місячна);
"Продаж світлих нафтопродуктів і газу" за формою № 1-торг (нафтопродукти) (місячна) для юридичних та фізичних осіб;
"Основні показники короткострокової статистики будівельних робіт" за формою № 1-кб (місячна);
"Обстеження ділової активності будівельного підприємства" за формою № 2К-Б (квартальна);
"Звіт про використання та запаси палива" за формою № 4-мтп (річна);
"Об'єкти погосподарського обліку" за формою № 6-сільрада (річна).
Для збереження інформації та забезпечення її цілісності було здійснено резервне копіювання на зовнішніх носіях.
Удосконалювались форми надання статистичної інформації користувачам. На компакт-дисках (у форматі .pdf з навігацією по документу) було підготовлено статистичний збірник "Статистичний щорічник Донецької області за 2016 рік".
Удосконалення системи управління персоналом, підготовки та навчання кадрів
Робота з кадрами в органах державної статистики Донецької області здійснювалася відповідно до затвердженого начальником Головного управління статистики Плану роботи з кадрами на 2017 рік, спрямованого на реалізацію актів про державну службу та законодавства про працю, на забезпечення виконання указів Президента України та актів Кабінету Міністрів України, наказів і рекомендацій Нацдержслужби України та Держстату, інших нормативних документів з питань кадрової роботи та державної служби.
Прийом на роботу працівників до Головного управління статистики здійснювався в установленому чинним законодавством порядку. Протягом 2017 року на посади державних службовців на конкурсній основі було призначено 24
особи.
Звільнено з посад протягом 2017 року 20 державних службовців, із яких 2 обіймали посади керівників, 18 – спеціалістів. При цьому 19 осіб, або 95% усіх звільнених, вибуло за власним бажанням або за угодою сторін, 1 особа припинила роботу у зв'язку з переведенням до іншої установи.
Плинність кадрів у 2017 році серед державних службовців становить 8,7%. У категорії керівників цей показник складає 2,1%, у категорії спеціалістів – 13,7%.
Станом на 01 січня 2018 року у наявності було 84 вакантні посади державних службовців (з них 29 посад керівників, 55 посад спеціалістів), 42 посади працівників, які виконують функції з обслуговування, та 2,5 інших вакантних посад.
Професійний розвиток працівників забезпечується шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.
Усього станом на 01 січня 2018 року 9 державних службовців Головного управління статистики навчаються в закладах освіти без відриву від виробництва, з яких 3 здобувають ступінь бакалавра, 6 – ступінь магістра, у тому числі один здобуває другу вищу освіту.
Підвищення кваліфікації в Національній академії статистики, обліку та аудиту за професійною програмою для керівників структурних підрозділів територіальних органів Держстату з видачею відповідного документу у 2017 році пройшов 1 працівник Головного управління статистики.
Стажування в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування працівники Головного управління статистики не проходили.
Протягом
2017 року наставництво було застосовано до 51 особи, у тому числі до 21 нового працівника (із вивченням програми Вступного навчального курсу для нових працівників органів державної статистики).
Внутрішнє навчання проводилось відповідно до планів проведення занять з підвищення економічного рівня та ділової кваліфікації (наказ Головного управління статистики від 23 грудня 2016 року № 123 "Про організацію навчання з підвищення економічного рівня та ділової кваліфікації працівників структурних та відокремлених підрозділів Головного управління статистики у Донецькій області у 2017 році").
Керівні працівники власними силами проводили заняття, теми яких відповідали зазначеним у планах. На заняттях опрацьовувалися питання щодо основних положень законодавчих та нормативно-правових документів, у тому числі з питань запобігання та виявлення корупції; впровадження нового законодавства про державну службу та проходження державної служби; етичної поведінки державних службовців; українського ділового мовлення; Стратегії розвитку державної статистики на період до 2017 року;
Політики поширення статистичної інформації органами державної статистики тощо.
Кількість учасників та зміст занять фіксувались у протоколах. Плани виконані на 100%.
З метою реалізації Закону України "Про очищення влади", відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 (із змінами), у 2017 році управління персоналу та документального забезпечення здійснювало виконання відповідних заходів з організації проведення перевірки стосовно новопризначених державних службовців Головного управління статистики.
У цілому перевірку розпочато стосовно 14 працівників, з них стосовно 2 осіб отримані висновки від органів перевірки та підготовлено довідки щодо незастосування до них заборон, визначених частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади". Одночасно отримані висновки від органів перевірки та підготовлено 7 довідок за результатами перевірки, розпочатої у 2016 році. Звільнених осіб за результатами перевірки не було.
Спеціальна перевірка, передбачена нормами Закону України "Про державну службу", здійснена стосовно 5 осіб, за результатами якої відбулося призначення на посади державних службовців категорії "Б".
Здійснені організаційні заходи щодо забезпечення подання державними службовцями Головного управління статистики е-декларацій. Державні службовці, які займають посади категорії "Б" і "В",
подали декларації за 2016 рік шляхом заповнення їх на офіційному веб-сайті Національного агентства.
Відповідно до статті 44 Закону України "Про державну службу", з метою впорядкування процедури проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців Головного управління статистики у грудні 2017 року затверджено Порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій "Б" і "В" Головного управління статистики у Донецькій області,
визначені завдання і ключові показники результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців на 2018 рік.
Запобігання та протидія корупції
У Головному управлінні статистики у 2017 році не було виявлено порушень вимог антикорупційного законодавства, протоколи про вчинення адміністративних правопорушень на посадових осіб не складались. Звернення від підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, органів місцевого самоврядування і громадян щодо фактів корупції до Головного управління статистики не надходили.
У 2017 році під час проведення конкурсу на зайняття посад державної служби було виявлено корупційний ризик – потенційний конфлікт інтересів. Даний корупційний ризик було усунуто шляхом тимчасового відсторонення члена конкурсної комісії від роботи в конкурсній комісії.
На виконання доручення Голови Держстату від 19 грудня 2016 року № 24-4/47-16 було проведено засідання робочої групи з оцінки корупційних ризиків у діяльності Головного управління статистики.
Головним управлінням статистики
були організовані спеціальні перевірки стосовно шести кандидатів на посади державної служби відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 171 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком".
З метою надання допомоги працівникам Головного управління статистики щодо заповнення декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, протягом січня–квітня 2017 року проводилась роз'яснювальна робота серед державних службовців щодо вимог та порядку заповнення декларацій.
Також здійснювалось інформування працівників, які звільнялись або іншим чином припиняли діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, про обов'язок подання декларації за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності працівників (державних службовців)
Головного управління статистики,
а також осіб, які звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов'язану з виконанням функцій держави, протягом 2017 року проводилась перевірка фактів своєчасності подання декларацій.
У Головному управлінні статистики службові розслідування (перевірки) з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією, у 2017 році не проводились у зв'язку з відсутністю таких правопорушень.
Випадків відкриття державними службовцями валютних рахунків в установах банків-нерезидентів у 2017 році не встановлено.
Факти щодо працівників Головного управління статистики, притягнутих до відповідальності за вчинення
корупційних правопорушень та правопорушень, пов'язаних з корупцією, відсутні.
Постійно проводиться роз'яснювальна робота та вживаються заходи щодо підвищення рівня знань з питань запобігання корупції серед державних службовців, які працюють у Головному управлінні статистики.
Результати фінансової діяльності
Відповідно до чинного бюджетного законодавства України фінансова діяльність Головного управління статистики у 2017 році здійснювалася за такими бюджетними програмами:
КПКВК 1207010 "Керівництво та управління у сфері статистики";
КПКВК 1207030 "Щоквартальна плата домогосподарствам за ведення записів доходів, витрат та інших відомостей під час проведення обстеження умов їх життя".
Для здійснення функціональних повноважень органів державної статистики області було затверджено видатки державного бюджету на 2017 рік у сумі 48009 тис.грн, з яких 47479 тис.грн – обсяги по загальному фонду і 530 тис.грн – по спеціальному фонду.
Співвідношення видатків загального фонду складали:
– оплата праці та нарахування на неї
– 96,8%,
– оплата енергоносіїв – 2,1%,
– утримання Головного управління статистики – 0,3%,
– щоквартальна плата домогосподарствам за ведення записів доходів, витрат та інших відомостей під час проведення обстеження умов їх життя – 0,8%.
Видатки спеціального фонду розподілилися так:
– оплата енергоносіїв – 37,7%,
– утримання Головного управління статистики – 14,2%,
– оплата податків – 26,2%,
– капітальні видатки – 21,9 %.
Станом на 01 січня 2018 року кредиторська заборгованість складала 180,5 тис.грн, з них за коштами загального фонду – 155,0 тис.грн, за коштами спеціального фонду – 25,5 тис.грн.
Дебіторська заборгованість за коштами загального фонду відсутня, за коштами спеціального фонду – 558,8 тис.грн.
Головне управління статистики у Донецькій області
|