Головне управління статистики у Донецькій області
point


контакти
  e-mail:
органи державної статистики
  Державна служба статистики
  АР Крим
  Вінницька область
  Волинська область
  Дніпропетровська область
  Житомирська область
  Закарпатська область
  Запорізька область
  Івано-Франківська область
  Київська область
  Кіровоградська область
  Луганська область
  Львівська область
  Миколаївська область
  Одеська область
  Полтавська область
  Рівненська область
  Сумська область
  Тернопільська область
  Харківська область
  Херсонська область
  Хмельницька область
  Черкаська область
  Чернівецька область
  Чернігівська область
  місто Київ
  місто Севастополь

  

  

  

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  

  

 
Головна сторінка | Про результати анкетного опитування респондентів
Додаток 7

Про результати анкетного опитування респондентів,

які складають звіт за формою № 6-сільрада (річна)

 

Головним управлінням статистики у Донецькій області у січні 2014р. було проведене анкетне опитування респондентів, які подали звітність за формою державного статистичного спостереження № 6-сільрада (річна) «Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства» на 1 січня 2014р., з метою вивчення думки працівників сільських, селищних, міських рад, на території яких розташовані сільські населені пункти, (далі – місцеві ради) щодо оцінки витрат часу на складання звіту, визначення труднощів при заповненні звіту за вказаною формою. Респондентам також було запропоновано викласти свої побажання та пропозиції щодо вдосконалення показників статистичного звіту за формою № 6-сільрада (річна) та Інструкції щодо її складання.  

Заповнені анкети надали 95 місцевих рад. Основну частину опитуваних (83,2%) становили місцеві ради з кількістю працюючих від 10 до 29 осіб, решта – до 9 осіб (16,8%).

Серед опитаних більше половини (54,7%) складають місцеві ради, які мають від 501 до 1000 об’єктів погосподарського обліку, 31,6% – від 251 до 500 об’єктів, 7,4% – понад 1000 об’єктів, 6,3% – до 250 об’єктів.

Аналіз отриманих відповідей свідчить, що на території 46,3% рад, що заповнили анкети, домогосподарствами утримується понад 100 голів великої рогатої худоби, 37,9% – від 51 до 100 голів свиней, 51,6% –  до 30 голів овець та кіз.

За даними анкетного опитування на заповнення звіту за формою № 6-сільрада (річна) один респондент у середньому витрачає 8 днів. 

У кожного п’ятого (у 18 з 95) респондента, який брав участь в анкетуванні, виникли труднощі при заповненні вказаної форми. Серед них найбільше – у 11 з 18, або 61,1% – під час збору інформації для уточнення записів в погосподарських книгах, яка необхідна для заповнення форми. Чотири респондента зазначили, що їм складно визначити тип об’єкту погосподарського обліку, у трьох респондентів виникли труднощі при заповненні ІІ розділу форми, у одного – при заповненні І розділу.

Свої зауваження та побажання щодо вдосконалення Інструкції висловили лише 4 опитаних респонденти (4,2%). Три з них зазначили, що слід більш доступно викласти її положення щодо заповнення ІІ розділу форми.

Усі респонденти зазначили, що дані форми подаються лише до органів державної статистики, іншими організаціями (установами) ідентичні показники не запитуються.

Таким чином, проведене анкетування свідчить, що у кожного п’ятого респондента виникають труднощі при заповнені форми № 6-сільрада (річна), здебільшого під час збору інформації у об’єктів погосподарськьго обліку. Майже всі респонденти (95,8%) вважають, що Інструкція щодо заповнення вказаної форми викладена доступно. На заповнення звіту за формою № 6-сільрада (річна) респондент у середньому витрачає 8 днів.

Щиро дякуємо всім респондентам, що взяли участь в анкетному опитуванні.

 

 

Головне управління статистики у Донецькій області, 21 лютого 2014р.

 

 

 

 

 




  Copyright © 2004-2024 Головне управління статистики у Донецькій області
  Використовування та поширення матеріалів сайту дозволено за умови посилання на сайт.