Головне управління статистики у Донецькій області
point


контакти
  e-mail:
органи державної статистики
  Державна служба статистики
  АР Крим
  Вінницька область
  Волинська область
  Дніпропетровська область
  Житомирська область
  Закарпатська область
  Запорізька область
  Івано-Франківська область
  Київська область
  Кіровоградська область
  Луганська область
  Львівська область
  Миколаївська область
  Одеська область
  Полтавська область
  Рівненська область
  Сумська область
  Тернопільська область
  Харківська область
  Херсонська область
  Хмельницька область
  Черкаська область
  Чернівецька область
  Чернігівська область
  місто Київ
  місто Севастополь

  

  

  

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  

  

 
Головна сторінка | Про результати анкетного опитування респондентів
Головним управлінням статистики у Донецькій області було проведено анкетне опитування респондентів, які подали звітність за 16 формами державних статистичних спостережень зі статистики сільського господарства та навколишнього середовища: форма № 1-відх

Про результати анкетного опитування респондентів,

які складають звіти зі статистики праці

 

Головним управлінням статистики у Донецькій області у січні–лютому 2013р. було проведене анкетне опитування респондентів, які подали звітність за формами державних статистичних спостережень зі статистики праці: № 1-ПВ (місячна) «Звіт з праці» (опитано 118 респондентів), № 6-ПВ (річна) «Звіт про кількість працівників, їхній якісний склад та професійне навчання» (84 респонденти), № 1-ПВ (квартальна) «Звіт з праці» (70 респондентів), № 9-ДС (річна) «Звіт про кількісний та якісний склад державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, які займають посади керівників та спеціалістів» (36 респондентів).

Дане опитування було проведено з метою вивчення думки працівників обліку підприємств щодо оцінки витрат часу на складання одного звіту за вказаними формами, визначення, чи виникають труднощі при заповненні звітів, чи зрозуміло та доступно викладені Інструкції щодо їх заповнення та можливості подання форм системою електронної звітності.

Усього отримано 308 заповнених анкет. Серед опитаних 6,2% становили підприємства із кількістю працюючих до 10 осіб, 25% – від 10 до 50 осіб, 24% – від 50 до 100 осіб, 34,4% – від 100 до 500 осіб, 10,4% – понад 500 осіб.

Аналіз отриманих відповідей свідчить, що 26,3% респондентів використовують можливість подання форм зі статистики праці системою електронної звітності. Серед респондентів, які подають звіт на паперових носіях, відповіді розподілились наступним чином: у 42,7% немає відповідного програмного забезпечення, 51,5% запевнили, що зручніше надавати звітність на паперових носіях, 5,8% до кінця поточного року планують придбати необхідне програмне забезпечення.

За даними анкетного опитування 68,2% респондентів на заповнення звітів за вищевказаними формами витрачають не більше одного робочого дня, 28,9% – до п’яти робочих днів, 2,9% респондентів – понад п’яти днів. Серед опитуваних респондентів, яким на заповнення звіту потрібно понад 5 днів, більше половини (55,6%) зазначили форму № 6-ПВ (річна), 33,3% – форму           № 1-ПВ (квартальна). 

У 9 з 10 опитаних респондентів (89,9%) не виникало питань під час заповнення звітів за вказаними формами. У решти респондентів найбільше виникає труднощів при заповненні показників звітів за формами № 1-ПВ (місячна) (кількість працівників в еквіваленті повної зайнятості), № 1-ПВ (квартальна) (розподіл працівників за розмірами заробітної плати, розділ «Рух кадрів»).

Майже всі респонденти (94,5%) вважають, що Інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень зі статистики праці викладені доступно. Вісім з 17 респондентів, які надали пропозиції, відмітили, що до Інструкції щодо складання форми № 6-ПВ (річна) необхідно внести уточнення, стосовно якої категорії працівників відносити тих, що отримують пенсію на пільгових умовах; надати більш детальні пояснення щодо врахування жінок, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до 6 років.  

Таким чином, проведене анкетування свідчить, що 48,5% респондентів, які заповнили анкету, використовують можливість або планують запровадити у 2013р. подання форм зі статистики праці системою електронної звітності. Майже всі респонденти вважають, що Інструкції щодо заповнення вказаних форм викладені доступно і не мають труднощів при складанні звітів.

Щиро дякуємо всім респондентам, які взяли участь в анкетному опитуванні.

 

 

 

Головне управління статистики

у Донецькій області,

18 березня 2013р.

 

 




  Copyright © 2004-2024 Головне управління статистики у Донецькій області
  Використовування та поширення матеріалів сайту дозволено за умови посилання на сайт.