Головне управління статистики у Донецькій області
point


контакти
  e-mail:
органи державної статистики
  Державна служба статистики
  АР Крим
  Вінницька область
  Волинська область
  Дніпропетровська область
  Житомирська область
  Закарпатська область
  Запорізька область
  Івано-Франківська область
  Київська область
  Кіровоградська область
  Луганська область
  Львівська область
  Миколаївська область
  Одеська область
  Полтавська область
  Рівненська область
  Сумська область
  Тернопільська область
  Харківська область
  Херсонська область
  Хмельницька область
  Черкаська область
  Чернівецька область
  Чернігівська область
  місто Київ
  місто Севастополь

  

  

  

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  

  

 
Головна сторінка | Про результати анкетного опитування респондентів
Про результати анкетного опитування респондентів,

Про результати анкетного опитування респондентів,

які складають звіти зі статистики промисловості

 

 

Управлінням статистики промисловості Головного управління статистики у Донецькій області у лютому 2013р. було проведене оброблення анкетного опитування респондентів, які звітують за формами зі статистики промисловості № 1-П (місячна), № 1-ПЕ (місячна),              1П-НПП (річна) з метою вивчення думки щодо можливості подання форм державних статистичних спостережень системою електронної звітності; оцінки витрат часу на заповнення цих форм; визначення, чи виникають труднощі під час користування Номенклатурою продукції промисловості. Респондентам також було запропоновано викласти свої побажання та надати пропозиції щодо заповнення статистичної звітності за вищевказаними формами. Усього було оброблено 55 анкет.

Серед підприємств, які надали анкети, 56,4% вказали кількість працюючих до 10 осіб; 27,3% - від 10 до 50; 5,5% - від 50 до 100; 9,1% - від 100 до 500 та   1,8% - понад 500 осіб.

Аналіз отриманих відповідей свідчить, що чверть (25,5%) респондентів використовують можливість подання форм статистичних спостережень системою електронної звітності. Серед респондентів, які не використовують можливість звітування системою електронної звітності, відповіді розподілились наступним чином: 38,2% – зручніше надавати звітність на паперових носіях, 32,7% – немає відповідного програмного забезпечення,  3,6% – планують подання електронної звітності у 2013 році.

Із загальної кількості опитаних респондентів 76,4% при складанні звітності витрачали 1 робочий день, 23,6% – до 5 робочих днів.

Майже у 3/4 респондентів не виникає труднощів при складанні звітів, проте 25,5% респондентів вказали, що мають певні проблеми при складанні статистичної звітності, а саме:

  за  формою № 1П-НПП виникають труднощі з перекодуванням продукції та визначенням кодів продукції за НПП (заповнення графи В), а також при наведенні даних у одиницях виміру, передбачених Номенклатурою (графа Б); заповнення графи 4 «Кількість реалізованої продукції з власної сировини, за звітний рік»;

   відсутність Номенклатури на паперових носіях.

На запитання, чи зрозуміло та доступно викладені Інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень, переважна більшість (90,9%) відповіли «Так», лише 9,1% - «Ні».

Проведене анкетування свідчить, респонденти проінформовані про існування в органах державної статистики системи приймання електронної звітності, але через відсутність відповідного програмного забезпечення не користуються нею або надають перевагу поданню звітності на паперових носіях. Переважна більшість респондентів не має труднощів при роботі з Номенклатурою продукції промисловості та Інструкціями щодо заповнення державних статистичних спостережень.

Щиро дякуємо всім респондентам, що взяли участь в анкетному опитуванні.

 

Головне управління статистики

у Донецькій області,

15 березня 2013р.

 

 

 




  Copyright © 2004-2024 Головне управління статистики у Донецькій області
  Використовування та поширення матеріалів сайту дозволено за умови посилання на сайт.