Головне управління статистики у Донецькій області
point


контакти
  e-mail:
органи державної статистики
  Державна служба статистики
  АР Крим
  Вінницька область
  Волинська область
  Дніпропетровська область
  Житомирська область
  Закарпатська область
  Запорізька область
  Івано-Франківська область
  Київська область
  Кіровоградська область
  Луганська область
  Львівська область
  Миколаївська область
  Одеська область
  Полтавська область
  Рівненська область
  Сумська область
  Тернопільська область
  Харківська область
  Херсонська область
  Хмельницька область
  Черкаська область
  Чернівецька область
  Чернігівська область
  місто Київ
  місто Севастополь

  

  

  

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  Національне агентство з питань запобігання корупції

  

  

 
Головна сторінка | Про результати анкетного опитування респондентів
Головним управлінням статистики у Донецькій області було проведено анкетне опитування респондентів, які подали звітність за 16 формами державних статистичних спостережень зі статистики сільського господарства та навколишнього середовища: форма № 1-відх

Про результати анкетного опитування респондентів, які складають звіти зі статистики сільського та рибного господарства

 

Головним управлінням статистики у Донецькій області у січні–лютому 2013р. було проведене анкетне опитування респондентів, які подали звітність за формами державних статистичних спостережень зі статистики сільського та рибного господарства: № 21-заг (річна) «Реалізація сільськогосподарської продукції» (62 респонденти), № 10-мех (річна) «Наявність сільськогосподарського техніки в сільськогосподарських підприємствах» (33 респонденти), № 50-сг (річна) «Основні економічні показники роботи сільськогосподарських підприємств» (опитано 32 респонденти), № 24 (річна) «Стан тваринництва» (29 респондентів), № 29-сг (річна) «Підсумки збору врожаю сільськогосподарських культур, плодів, ягід та винограду» (27 респондентів), № 2-ферм (річна) «Основні показники господарської діяльності фермерського господарства, малого підприємства у сільському господарстві» (16 респондентів), № 6-сільрада (річна) «Окремі показники розвитку сільських, селищних, міських рад у галузі сільського господарства» (16 респондентів), № 4-сг (річна) «Посівні площі сільськогосподарських культур» (11 респондентів), № 1-зерно (піврічна) «Наявність і надходження зернових та олійних культур» (5 респондентів), № 9-б-сг (річна) «Внесення мінеральних, органічних добрив, гіпсування та вапнування ґрунтів» (4 респонденти), № 1-риба (річна) «Вилов риби, добування інших живих ресурсів» (3 респонденти). Дане опитування було проведено з метою вивчення думки працівників обліку підприємств щодо оцінки витрат часу на складання одного звіту за вказаними формами, визначення, чи виникають труднощі при заповненні звітів, чи зрозуміло та доступно викладені Інструкції щодо їх заповнення та можливості подання форм системою електронної звітності.

Усього отримано 238 заповнених анкет. Серед опитаних 38,7% становили підприємства з кількістю працюючих до 10 осіб, 37,8% – від 10 до 50 осіб, 9,7% – від 50 до 100 осіб, 13% – від 100 до 500 осіб, 0,8% – понад 500 осіб.

Аналіз отриманих відповідей свідчить, що більше третини респондентів (34,9%) використовують можливість подання форм зі статистики сільського та рибного господарства системою електронної звітності. Серед респондентів, які подають звіт на паперових носіях, відповіді розподілились наступним чином: у 47,1% немає відповідного програмного забезпечення, 43,9% запевнили, що зручніше надавати звітність на паперових носіях, 8,4% до кінця поточного року планують придбати необхідне програмне забезпечення.

За даними анкетного опитування 67,3% респондентів на заповнення звітів за вищевказаними формами витрачають не більше 1 робочого дня, більше чверті респондентів (25,6%) – до п’яти робочих днів, 7,1% респондентів – понад п’яти днів. Серед опитуваних респондентів, яким на заповнення звіту потрібно понад 5 днів, більше половини (52,9%) зазначили форму № 50-сг (річна), 29,4% – форму № 6-сільрада (річна). 

У 9 з 10 опитаних респондентів (91,6%) не виникало питань під час заповнення звітів за вказаними формами. У решти респондентів найбільше виникають труднощі при заповненні звітів за формами № 50-сг (річна) (розділ 2 рядок 0335), № 10-мех (річна) (рядок 7102 розділу ІІ), № 2-ферм (річна) (розділ ІІ), № 21-заг (річна) (рядок 45 розділу І).

Майже всі респонденти (97,5%) вважають, що Інструкції щодо заповнення форм державних статистичних спостережень зі статистики сільського та рибного господарства викладені доступно. Два з 13 опитуваних респондентів відмітили, що необхідно спростити Інструкцію щодо складання форми № 2-ферм (річна). 

Таким чином, проведене анкетування свідчить, що 40,3% респондентів, які заповнили анкету, використовують можливість або планують запровадити у 2013р. подання форм зі статистики сільського та рибного господарства системою електронної звітності. Майже всі респонденти вважають, що Інструкції щодо заповнення вказаних форм викладені доступно і не мають труднощів при складанні звітів.

Щиро дякуємо всім респондентам, які взяли участь в анкетному опитуванні.

 

 

 

Головне управління статистики у Донецькій області, 15 березня 2013р.

 




  Copyright © 2004-2024 Головне управління статистики у Донецькій області
  Використовування та поширення матеріалів сайту дозволено за умови посилання на сайт.