Головне управління статистики у Донецькій області
контакти
  84506, м.Бахмут,
  вул. Захисників України, 7
  тел.   (0627) 48-20-19
  e-mail 14.103.rvs@gmail.com,   info@donetskstat.gov.ua
органи державної статистики
  Державна служба статистики
  АР Крим
  Вінницька область
  Волинська область
  Дніпропетровська область
  Житомирська область
  Закарпатська область
  Запорізька область
  Івано-Франківська область
  Київська область
  Кіровоградська область
  Луганська область
  Львівська область
  Миколаївська область
  Одеська область
  Полтавська область
  Рівненська область
  Сумська область
  Тернопільська область
  Харківська область
  Херсонська область
  Хмельницька область
  Черкаська область
  Чернівецька область
  Чернігівська область
  місто Київ
  місто Севастополь

  

  

  Національне агентство з питань запобігання корупції

 
Головна сторінка | Про Головне управління | Прийом громадян

Графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики у Донецькій області

№з/п

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада

Дні прийому

Години прийому

№ контактного телефону

1

Зелений
Олег Анатолійович

начальник
Головного управління
статистики

понеділок, середа, 1 субота місяця

з 9.00 до 15.00

з 12.00 до 17.00

48-20-19

2

Мішина 
Лариса Олександрівна

перший заступник начальника
Головного управління
статистики

вівторок
2 субота місяця

з 9.00 до 15.00

48-20-19

3

Мошура
Олена Іванівна

заступник начальника
Головного управління
статистики

п'ятниця
4 субота місяця

з 9.00 до 15.00

48-20-19


ПОРЯДОК
організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом
Головного управління статистики у Донецькій області
та його відокремлених підрозділів

1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики у Донецькій області (далі – Головне управління статистики) та його відокремлених підрозділів.

2. Особистий прийом громадян керівництвом Головного управління статистики та його відокремлених підрозділів відповідно до статті 22 Закону України «Про звернення громадян» проводиться у визначені графіком дні, крім святкових і неробочих днів, за попереднім записом відповідно до цього Порядку.

3. Особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєне почесне звання України «Мати–героїня», проводиться першочергово.

4. Графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики затверджується наказом Головного управління статистики, графіки особистого прийому громадян керівниками відокремлених підрозділів – начальником Головного управління статистики.

5. Інформація про Порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом Головного управління статистики розміщується на офіційному веб-сайті Головного управління статистики в мережі Інтернет та у вестибюлі Головного управління статистики в доступному для вільного ознайомлення місці. Графіки особистого прийому громадян керівниками відокремлених підрозділів розміщуються у приміщеннях відокремлених підрозділів в доступному для вільного ознайомлення місці.

6. Вхід громадян до приміщення Головного управління статистики потребує оформлення перепустки відповідно до встановленого порядку.

7. Вхід до приміщень Головного управління статистики осіб, які мають при собі зброю, громіздкі речі тощо, перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, мають явні ознаки психічного розладу або поведінка яких створює небезпеку для оточуючих, забороняється.

8. Громадянин може записатися на прийом керівництвом Головного управління статистики по телефону, особисто або через представника, повноваження якого оформлені в установленому порядку. В інтересах малолітніх, неповнолітніх і недієздатних осіб на прийом керівництвом Головного управління статистики записуються їх законні представники.

9. Під час попереднього запису на особистий прийом керівництвом Головного управління статистики фіксується прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, номери контактних телефонів чи відомості щодо інших засобів зв’язку з ним.

10. З’ясування інших відомостей про громадянина, його представника, одержання іншої інформації, що не стосується змісту порушуваних питань, під час попереднього запису на прийом керівництвом Головного управління статистики забороняється.

11. Попередній запис на прийом громадянина керівництвом Головного управління статистики не проводиться у разі звернення:

- одного й того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо воно вирішено по суті;

- питання оскарження рішення з порушенням терміну його подання, визначеного статтею 17 Закону України «Про звернення громадян»;

- особи, визнаної судом недієздатною;

- при відсутності документів, що посвідчують особу громадянина, а в разі представлення інтересів інших осіб – ще й документів, що підтверджують відповідні повноваження.

12. Про відмову в записі та причини відмови громадянинові надаються відповідні роз’яснення.

13. Повторний прийом громадянина з питання, розглянутого керівництвом, проводиться в разі, якщо питання, порушене в першому зверненні, не було вирішено по суті.

14. У разі повторного звернення громадянина вивчаються матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини повторного звернення, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.

15. Забороняється відмова громадянинові в записі на особистий прийом керівництвом Головного управління статистики з підстав ознак раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.

16. Під час проведення особистого прийому громадян можуть бути присутні їх представники, повноваження яких оформлені в установленому порядку, та/або особи, які перебувають у родинних відносинах з такими громадянами.

17. Особа віком від 14 років, малолітня особа, здатна сформулювати власні погляди, має право бути присутня і заслухана безпосередньо на особистому прийомі керівництвом Головного управління статистики з питань реалізації своїх прав і законних інтересів.

18. Присутність на особистому прийомі інших осіб, ніж передбачено цим пунктом, забороняється.

19. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі керівництвом Головного управління статистики неможливо, громадянин подає письмове звернення, яке має бути оформлене та розглядається відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

20. Звернення громадян, оформлені на особистому прийомі керівництва Головного управління статистики, реєструються в журналах відповідно до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в Головному управлінні статистики, затвердженої наказом від 03.04.2012 № 14.

21. Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово або усно (за його бажанням).

22. 3а результатами особистого прийому громадян керівництво Головного управління статистики вживає у межах своїх повноважень заходів, передбачених законодавством.

23. Відділ документального забезпечення та контролю виконання систематично аналізує й узагальнює звернення громадян на особистому прийомі керівництвом Головного управління статистики та щокварталу подає відповідну інформацію до Держстату України.

  Copyright © 2004-2019 Головне управління статистики у Донецькій області
  Використовування та поширення матеріалів сайту дозволено за умови посилання на сайт.